Pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne często bywają błędnie opisywane jako lichwa, coś niebezpiecznego. Czy tak jest naprawdę? Wielokrotnie pożyczki prywatne mogą być jedyną formą pożyczki, która jest dostępna dla pożyczkobiorcy. Banki weryfikując historię kredytową często pozbawiają możliwości wzięcia pożyczki, nie udzielając na nią zgody. Co zrobić w takiej sytuacji?

Pożyczki prywatne – czyli twarzą w twarz z pożyczkodawcą

Decydując się na pożyczkę prywatną, tak naprawdę pieniądze pożycza inwestor. To tak, jakby pożyczać pieniądze od znajomego. Trzeba je oczywiście oddać, lecz znajomy nie będzie przeczesywał listy dłużników w poszukiwania nazwiska osoby, która chce pożyczyć pieniądze. Nie będzie też pytał o historię kredytową. Kiedy bank odmówi kredytu, pożyczki prywatne to doskonałe rozwiązanie.

Oferuję pożyczki prywatne

Od wielu lat jestem prywatnym inwestorem oferującym pożyczki prywatne. U mnie pożyczkobiorca może otrzymać pieniądze nawet będąc zadłużonym, mając zajęcia komornicze, czy pracując „na czarno”. Oferuję pieniądze na sam weksel – bez zabezpieczeń, czy hipoteki. Jeżeli znalazłeś się w sytuacji, w której możesz potrzebować pożyczki prywatnej, bardzo chętnie rozpatrzę Twój wniosek i pomogę udzielając pożyczki. Mam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i mogę zapewnić, że pożyczka prywatna to bezpieczna metoda dzięki której pieniądze, których potrzebujesz trafią do Ciebie bezpośrednio od inwestora. Dzięki temu bez zaświadczeń, sprawdzania listy dłużników czy historii możesz otrzymać pożyczkę.

Pożyczki prywatne – dla kogo są?

Osoby, które:

-chcą pożyczyć pieniądze bez zbędnych formalności,

-otrzymały odmowę pożyczki lub kredytu ze strony banku,

-mają dług, zajęte przez komornika mienie lub pracują „na czarno”

-mają dosyć zaświadczeń, weryfikacji i chciałyby pożyczyć pieniądze tylko na weksel

mogą otrzymać pożyczkę skrojoną na ich potrzeby i możliwości bezpośrednio od prywatnego inwestora. Jest to łatwy proces bez tony papierów.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *