Nie możesz liczyć na kredyt w banku, a komercyjne instytucje pożyczkowe czy parabanki także odmawiają ci finansowego wsparcia, pokazując słabe notowania w BIK? Prawdopodobnie nie wiesz jeszcze, że często wykorzystywanym wyjściem z gotówkowej czarnej dziury jest prywatny inwestor, czyli osoba fizyczna, która podobnie jak ja zajmuje się udzielaniem pożyczek na zasadach regulowanych prawem. Oferuję pożyczki prywatne, indywidualnie rozpatrując każdy przypadek, bez sztywnych widełek i procedur, których muszą się trzymać podmioty instytucjonalne.

Szybko, wygodnie, na jasnych warunkach

Banki czy nawet parabanki muszą zacząć procedurę przyznania pożyczki lub kredytu od sprawdzenia rejestru Biura Informacji Kredytowej. Od kredytobiorcy wymagają także stert dokumentów. Pożyczka od prywatnego inwestora nie jest obwarowana takimi wymaganiami i obywa się bez zaświadczeń. Dzięki temu można obejść zawiłą drogę, znaczoną coraz to nowymi pomysłami pracowników banku. Mimo niezłej sytuacji i udokumentowanych zarobków nie zawsze musi się ona zakończyć powodzeniem. Dlatego z każdym zainteresowanym rozmawiam indywidualnie. Przy ustalaniu warunków umowy biorę pod uwagę aktualną sytuację materialną i życiową, dopasowując do niej propozycję finansową, zawsze bez zbędnych formalności.

Dla każdego, nawet w skomplikowanej sytuacji

Pożyczka bez weryfikacji historii kredytowej to szansa dla każdego, kto znalazł się podbramkowej sytuacji. Jako inwestor prywatny nie odrzucę nikogo na starcie. Pożyczki prywatne są dla zadłużonych, którzy poszukują wyjścia ze spirali długów, dla osób z zajęciami komorniczymi, bez szans na otrzymanie finansowego zastrzyku w jakikolwiek inny sposób. W grę wchodzą także pożyczki dla pracujących na czarno, nie mogących wylegitymować się oficjalnymi dokumentami z potwierdzeniem dochodu. W przypadku, gdy pożyczkobiorca nie jest w stanie przedstawić poręki majątkowej, z uwzględnieniem ryzyka zaproponuję pożyczkę bez zabezpieczeń lub bez hipoteki. W takich przypadkach pozostaje możliwość udzielenia pożyczki na sam weksel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *