Na zaciągnięcie prywatnych pożyczek decyduje się obecnie wiele osób, ponieważ przyznawane są one oczywiście od ręki. Ważne jest też to, że decydując się na taki krok unika się sprawdzania baz dłużników. Zainteresowana osoba nie będzie więc sprawdzana w BIK, BIG, KRD, czy ERIF. Żadne rejestry nie będą jej straszne i będzie mogła uzyskać dla siebie taką kwotę, jaką tylko chce. Pożyczki prywatne od ręki to natychmiastowa forma wsparcia gotówkowego dla osób, którym brakuje pieniędzy. Ważne jest jednak to, że można wtedy zdecydować się na różnorakie kwoty, w zależności od tego, w jakiej sytuacji znajdzie się klient, dlatego jest to decyzja indywidualna. Udzielane są one przez prywatnych inwestorów. Zawsze można sprawdzić opinie innych osób na temat takich inwestorów, aby przekonać się, z którego konkretnie inwestora warto skorzystać.

Pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej

Pożyczka prywatna od ręki udzielana jest bez sprawdzania historii kredytowej. Jest to ważne szczególnie dla tych osób, które mają negatywną historię kredytową, bo np. w przeszłości zdarzyło im się nie zapłacić kilku rat na czas. Jak wiadomo wtedy w bankach taka osoba znajduje się na tzw. „czarnej liście”, ale decydując się na pożyczkę prywatną można oczekiwać tego, że takie formalności nie będą w ogóle istotne. Pożyczki udzielane są bez jakichkolwiek zaświadczeń, co czyni je jeszcze bardziej kuszącymi dla poszczególnych klientów. Nie trzeba mieć więc przy sobie zaświadczenia o zatrudnieniu, zarobkach, itd. Dzięki temu oszczędza się dużo czasu oraz nerwów, a cały proces przebiega sprawnie i przyjemnie dla klientów, dlatego prywatna oferta pożyczkowa cieszy się na polskim rynku tak dużym uznaniem ze strony pożyczkobiorców. Prywatne pożyczki od ręki udzielane są obecnie przez wielu różnorodnych inwestorów, a więc na brak ofert na pewno nie będzie można narzekać. Wypada je jednak dokładnie przestudiować przed zdecydowaniem się na którąkolwiek z nich.

Pożyczki dla osób zadłużonych

Na pożyczkę prywatną zdecydować mogą się również osoby, które są zadłużone. Jeśli więc ktoś ma na koncie komornika i nie może ubiegać się o pożyczkę w banku, to na pewno pożyczka prywatna będzie dla takiej osoby najwłaściwszym rozwiązaniem. Jest to też idealny wybór dla osób, które pracują na co dzień „na czarno” i nie posiadają umowy o pracę, ale posiadają za to stałe zarobki, na dobrym poziomie. Dzięki takim właśnie pożyczkom można podreperować swoją sytuację finansową w natychmiastowy sposób. Nie ma wtedy żadnych zabezpieczeń, ubezpieczeń, pożyczka udzielana jest jedynie na weksel, nie są potrzebni żadni żyranci oraz hipoteka. Jak widać taka opcja jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem dla wielu ludzi, którzy borykają się z chwilowymi problemami finansowymi i chcą jak najszybciej wyjść na prostą. Zdecydowanie się na pożyczkę prywatną niesie za sobą bardzo dużą dawkę korzyści, dlatego analiza takich ofert jest wskazana, jeśli dana osoba nie może ubiegać się o pożyczkę w banku, a potrzebne są jej dodatkowe pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *